خانه / تبلیغات / رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی یک خبر تبلیغاتی است که در سایتهای خبری منتشر میشود و در متن خبر چند کلمه کلیدی به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشود . تیتر رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبریمانند سایر خبر ها در صفحه اول سایتهای خبری برای کابران قابل مشاهده است و مهم اینکه این خبر تبلیغاتی از سایتهای منتشر کننده حذف نمیشود و بنابراین یک اثرگذاری ماندگار دارد . همچنین بدلیل اینکه کاربران به این بصورت با خدمات و محصولات تبلیغ دهنده آشنا میشود اثرگذاری بیشتری نیز خواهد داشد . در صورت انتشار رپورتاژ در خبرگزاری های معتبر میتواند اعتبار بسیار بالایی را برای تبلیغ دهنده ایجاد کند.

رپورتاژ چیست ؟

خبر تبلیغاتی است که برای معرفی کسب و کار شما در سایت های خبری منتشر میشود .

رپورتاژ در کدام بخش سایتهای خبری منتشر میشود ؟

در صفحه اول سایت های خبری معتبر منتشر میشود ( مانند سایر اخبار ).

رپورتاژ یعنی چه ؟

رپورتاژ از نظر لغولی به معنای گزارش تبلیغاتی است ( Reportage Advertising )

چند لینک فالو در متن رپورتاژ قرار میگیرد ؟

در محتوای رپورتاژ آگهی سه تا پنج لینک فالو قرار میگیرد.

بر اساس جدیدترین الگوریتم های گوگل دریافت لینک فالو از مطلبی مرتبط در سایت های پربازدید و معتبر ( با اتوریتی بالا ) بهترین تاثیرگذاری را در ارتقاء رتبه سایت شما در رتبه گوگل دارد .

مدت زمان ماندگاری رپورتاژ در سایتهای خبری چقدر است ؟

برای مدت زمان محدود نیست و همیشه در سایت‌ها باقی میماند ( آرشیو میشود ) ، بنابراین تاثیر آن برای سئو عالی خواهد بود .

نحوه خرید رپورتاژ چگونه است ؟

برای خرید رپورتاژ با قیمت بسیار مناسب با ما تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام به مشاوران ویرلن پیام دهید .

نکته مهم این است که برخی از وب سایت های فوق دولتی یا نیمه دولتی و یا غیر مستیقیم زیر مجموعه یک ارگان بسیار بزرگ هستند و به راحتی نمیتوانید در این سایت‌ها رپورتاژ منتشر کنید ، ( حتی با پرداخت هزینه‌های بالا ! ) ، مگر اینکه ارتباط خاصی با این سایت‌ها داشته باشید و یا کار را به ویرلن بسپارید که مجری انتشار رپورتاژ آگهی در تمام خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری تخصصی در ایران است .

روابط عمومی دیجیتال چیست ؟

در کشور های توسعه یافته رپورتاژ آگهی با عنوان روابط عمومی دیجیتال DIGITAL PR نیز شناخته میشود که برندهای مشهور برای تبلیغات و برندینگ خود از آن استفاده میکنند.

چرا رپورتاژ آگهی بهترین راهکار سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل است ؟

همانطور که میدانید امکان درج تبلیغات متنی و بک لینک در خبرگزاری های معتبر وجود ندارد و حتی تبلیغات بنری هم با وجود هزینه بسیار بالا بدلیل اینکه لینک بنرها نوفالو هستند هیچ ارزشی برای سئو سایت ندارد . پس تنها راهکار ، انتشار رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری در این سایت هاست .

اتوریتی بین ۴۰ تا ۷۰ سایتهای خبری ، فالو بودن لینک و دائمی بودن آن سه عوامل اصلی تاثیرگذاری بالای رپورتاژ آگهی است .

تاثیر رپورتاژ از نظر برندینگ در دنیا چگونه است ؟

جدید ترین تحقیقات و مطالعات بروی استراتژی های بازاریابی آنلاین نشان میدهد که رپورتاژ آگهی بدلیل تاثیر بالا بروی برندینگ و سئو سایت و در عین حال هزینه کمتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی و برندسازی ، یکی از به موثرترین و به صرفه ترین روشهای بازاریابی آنلاین و برندینگ است .

برندهای بزرگ در سراسر دنیا اخبار تبلیغاتی خود را در خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری تخصصی منتشر میکنند و طوفان تبلیغاتی خود را در تمام دنیا به جریان می‌اندازند و خوب درنتیجه میلیون‌ها مشتری در سراسر دنیا دارند . مشتریان وفادار و علاقه‌مند .

تولید محتوا برای رپورتاژ چگونه است ؟

تولید محتوایی که از نظر خبری ، تبلیغاتی و سئو حرفه ای باشد جزو خدمات رایگان ویرلن است .

قطعا تهیه محتوا براساس الگوریتم های جدید سئو برای افزایش تاثیرگذاری آن در بهبود رتبه سایت شما بسیار مهم خواهد بود . از نظر خبری و تبلیغاتی نیز تهیه محتوای حرفه ای میتواند برای برندینگ و بازاریابی کسب و کار شما بسیار موثر باشد .

زمان انتشار خبر در هر سایت قابل انتخاب است ؟

بله ، هر سایت در تاریخ مورد نظر شما منتشر میشود . همچنین امکان انتشار همه سایت ها در یک روز هم هست .

آیا میتوانیم برای هر سایت یک متن خبری مخصوص منتشر کنیم ؟

بله ، رپورتاژ در هر سایت با متن مخصوص همراه با یک تا سه تصویر منتشر میشود . همچنین میتوانیم یک خبر واحد را در تمامی سایت ها منتشر کنیم .

منبع سایت ویرلن

درباره ی mrbaruei

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *